Pasaport İşlemleri

Yeşil Kart Sigortası

Türkiye Pasaport Harç ve Defter Bedelleri

 

Harç Bedeli

Defter Bedeli

Toplam

6 AY

105,8  TL

82,5  TL

188,3   TL

1 YIL

154,7  TL

82,5  TL

237,2   TL

2 YIL

252,4  TL

82,5  TL

334,9   TL

3 YIL

358,4  TL

82,5  TL

440,9   TL

4 - 10 YIL

505  TL

82,5  TL

587,5   TL

Schengen Vizesi ve ya başka bir ülkenin vize işlemlerini başlatabilmemiz için bu listelerdeki evraklar şahsa özel olduklarından Siz müşterilerimiz tarafından temin edilmektedirler.

Bize ulaştırdığınız evraklar doğru bir şekilde düzenlendikten, var ise eksikler tamamlandıktan sonra biz Sizin adınıza o ülkenin Ankara Konsolosluğu tarafından belirlenen Konsolosluk Harç ve Randevu ücretlerini ödemekteyiz.

Ankara Vize Merkezleri bu ödeme sonucu aldığı takip numarası ile Büyükelçilikten evraklarınızı teslim etmek adına randevu almakta.

Randevu tarihi ve saatinde Sizin evraklarınızı ve Sizin adınıza doldurduğumuz Ankara Vize Başvuru Formunu ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda doldurduktan sonra Ankara Konsolosluk Memurlarına teslim etmekteyiz. Vize verilmesi şartlarından biri parmak izi uygulaması olan ülkeler için uygulamanın yapılabilmesi adına bir randevu daha almaktayız.

Parmak izi uygulama randevu tarihinde Ankara Vize Merkezleri çalışanımızın eşliğinde Ankara Vize Merkezlerinde uygulama yapılmaktadır. Vize başvuru sonucu bekleme süreci başlamaktadır. Vize başvurunuzun hangi aşamada olduğunu, ne zaman sonuçlanacağını takip etmekteyiz.

Vize işlemleri bitiminde Konsolosluk Memurları tarafından bize teslim edilen pasaportunuzu kargo ile adresinize teslim ediyoruz.

İstendiğinde Ankara Vize Merkezleri bu süreç içerisinde müşterilerine Ankara Vize işlemlerinin hangi aşamada olduğuna dair bilgi verebilmektedir.

Yurt dışında, özellikle Bulgaristan’da şirket kurmak, Bg ofis açmak, Bulgaristanda yatırım yapmak isteyen kişi ve kuruluşlara danışmanlık vermektedir.

Rusya Federasyonu, BDT ülkeleri ile ilgili bilgi, birikim, tecrübelerimiz vardır.